Image is not available
Image is not available
Çiğ süt tüm yağ içeren ve herhangi bir ışıl işlemden geçmeyen, hoomojenize ve pastörize edilmemiş süttür. Sağlıklı koşullarda üretilmiş olan gerçek süt güvenli ve sağlıklı bir besindir.Çiğ süt tüketmenin birçok sağlık faydaları vardır. İlk çalışmalar çiğ süt tüketen çocukların hastalığa karşı daha büyük bir direnç, daha iyi büyüme ve daha güçlü dişleri olduğunu gösterdi. Çiğ süt, aslında yardımcı alerjik reaksiyonlara karşı koruma ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Çiğ süt tüketen çocuklarda astım ve alerji belirtilerinin görülmediği yapılan çalışmalarda görülmüştür. Erişkinlerde osteoporoz, artrit, sindirim bozuklukları, yorgunluk, kilo kaybı ve hatta kanser için çiğ sütün yararlı etkileri için birçok referanslar vardır.
Çiğ süt tüm yağ içeren ve herhangi bir ışıl işlemden geçmeyen, hoomojenize ve pastörize edilmemiş süttür. Sağlıklı koşullarda üretilmiş olan gerçek süt güvenli ve sağlıklı bir besindir.
Çiğ süt tüketmenin birçok sağlık faydaları vardır. İlk çalışmalar çiğ süt tüketen çocukların hastalığa karşı daha büyük bir direnç, daha iyi büyüme ve daha güçlü dişleri olduğunu gösterdi. Çiğ süt, aslında yardımcı alerjik reaksiyonlara karşı koruma ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Çiğ süt tüketen çocuklarda astım ve alerji belirtilerinin görülmediği yapılan çalışmalarda görülmüştür. Erişkinlerde osteoporoz, artrit, sindirim bozuklukları, yorgunluk, kilo kaybı ve hatta kanser için çiğ sütün yararlı etkileri için birçok referanslar vardır.

Çiğ Süt Faydaları ?

Çiğ Süt

Image is not available
Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider